4 kamerový set bullet 2.1MP SECAM® AHD-A21V4 / 7004V4 (SE-KIT-4XA21V4-7004V4)

Quick Overview

Obsah balenia:

1x 4 kanálový hybridný DV rekordér SECAM® 4CH-1080N-AHD@25FPS (DVR-7004V4)
4x AHD bullet kamera SECAM® 1/2.8" CMOS, 2.1MP, 1920x1080P, 3.6mm lens, IR do 30m (AHD-A21V4)
1x Pevný disk WD Purple 3,5" 1TB. Navrhnutý pre nepretržitý dohľad pomocou bezpečnostných sledovacích systémov (SE-HDD-WD10PURX)
4x UTP Audio/Video/DC Balun. Umožňujúci prenos video signálu, audio signálu a napájania po kábli UTP. Balené v páre. (SE-BAL-VAP)
4x UTP kábel s konektormi RJ-45. Dĺžka 20m
1x Napájací zdroj DC 12V, 5A ku kamerám (SE-POW-DC12V5A)
1x Redukcia z DC female na 4DC male. Dĺžka 40cm (SE-CON-DC1F-DC4M)
1x Samolepka - Priestor sledovaný kamerovým systémom. Rozmer 8x8 cm (SE-SAM-PSKS-8)

Dostupnosť: Na sklade

S DPH: 358,00 €
Bez DPH: 298,33 €
Značka produktu: SECAM®

Details

Videorekordér

Hybridný videorekordér SECAM s operačným systémom Linux. Zariadenie pracuje s analógovými aj IP kamerami a to aj s oboma technológiami súčasne. V prípade použitia IP kamier videorekordér dokáže pracovať až 8 kamerami v rozlíšení 1080P alebo 720P a 12 kamerami v rozlíšení 960P. Pri kombinácií je možné zapojiť 2 analógové a 2 IP kamery v rozlíšení 720P.

  • Videokompresia H.264 s podporou dual streamu
  • Záznam pre všetky kanály v rozlíšení až 1080N/960H/720P
  • Nahrávanie s detekciou pohybu
  • 4-kanálové prehrávanie súčasne s voliteľným usporiadaním na obrazovke a inteligentným vyhľadávaním záznamov
  • Jednoduchá záloha záznamu na externý HDD alebo USB kľúč
  • Možnosť pripojenia zobrazovacej jednotky cez HDMI alebo VGA
  • Podpora širokého spektra kamier rôznych výrobcov. Kompatibilný s protokolom ONVIF 2.4.1.
  • Je vybavený rozhraním pre 1x SATA 3,5"/2,5" HDD do 4TB, 1x LAN, 2x USB 2.0 a 4x vstupy pre mikrofón
  • Monitorovanie rôznymi spôsobmi ako sú webový prehliadač, klientsky softvér pre PC a mobilná aplikácia pre smartfón

Nechýbajú ani alarmové vstupy a výstupy pre prepojenie alarmového systému. Komunikácia s polohovacou kamerou PTZ dome kamera. Súčasťou balenia sú myš a diaľkový ovládač. Bez HDD. Rozmery: 1U.

Ďaľšie možnosti kombinácie kamier:
Analóg IP
1080N 720P 960H 1080P 960P 720P
4 - - - - -
- 4 - - - -
- - 4 - - -
- 2 - - - 2
- - - 8 - -
- - - - 12 -
- - - - - 8
- - - 4 - -
- - - - - 4
- - - 1 - -

Kamera

Analógová HD kamera SECAM s rozlíšením 1920*1080, čo predstavuje 2.1 Megapixelov. Kamery v prevedení "bullet" sú známe ich častým výskytom v exteriéroch. Plastové prevedenie, ale vďaka triedy krytia IP66 sú odolné proti poveternostným vplyvom a zvládajú aj extrémne podmienky. Kamera s detekciou pohybu, objektívom 3.6 mm a nočným videním do 30 m.

AHD kamery sú novšie prevedenia klasických CCTV kamier s analógovým výstupom, ktoré sa dajú porovnať k digitálnym IP kamerám. Kvalitnejší a jasnejší obraz s utlmeným šumom. Podpora 4 v 1 (CVI, AHD, TVI, CVBS)

Pevný disk

Vlastnosti produktu

Stolné disky v porovnaní s úložiskami pre sledovanie
Úložisko pre sledovanie WD Purple ponúka overenú kompatibilitu v širokej rade bezpečnostných systémov. Tieto disky sú navrhnuté tak, aby nahradily štandardné stolné pevné disky, ktoré nie sú navrhnuté pre náročnú nepretržitú prevádzku sledovacieho systému s vysokým rozlíšením. Disky pre stolné počítače sú určené iba pre krátke prevádzkové intervaly a nie sú konštruované tak, aby vydržali výkyvy vysokých teplôt a vibrácie zariadenia, ktoré sú u sledovacích systémov bežné.

Úložisko pre sledovacie zariadenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť
Či už chránite svoj vlastný majetok a svojich blízkych alebo dohliadate na podnik, ktorý ste tvrdou prácou vybudovali, na úložisko pre sledovanie vyrobené jedným z najväčších výrobcov pevných diskov na svete sa môžete spoľahnúť. Pevné disky pre sledovanie WD Purple sú navrhnuté pre vysokú teplotu a nepretržitú prevádzku bezpečnostných sledovacích systémov, aby zaistili spoľahlivé a kvalitné prehrávanie videa, keď ho potrebujete najviac. Doprajte si pocit istoty plynúce z používania disku navrhnutého pre účely sledovania popredným výrobcom pevných diskov.

Vyšší výkon vďaka technológii AllFrame
Pevné disky pre sledovanie WD Purple sú vybavené technológiou AllFrame, ktorá využíva streamovanie prostredníctvom rozhrania ATA, ktoré pomáha eliminovať stratu snímkov, zlepšuje prehrávanie a podporuje vyšší počet diskových pozícií v zariadení. Technológia AllFrame obmedzuje výpadky videa, ku ktorým môže dôjsť, keď sú v bezpečnostných systémoch ako úložisko používané bežné pevné disky. Ak dôjde k situácii, kedy je nutné pozrieť záznam bezpečnostného systému, predstavujú vynechané alebo stratené snímky závažný problém. Úložisko WD Purple s technológiou AllFrame poskytuje istotu, ktorú by ste mali mať, keď potrebujete prehrať dôležitý záznam z bezpečnostnej kamery.

Navrhnuté pre kompatibilitu
Pevné disky pre sledovanie WD Purple sú vyrobené tak, aby boli kompatibilné so šasi a čipovými sadami popredných výrobcov a zabezpečovali bezproblémovú integráciu do nových aj existujúcich kamerových sledovacích systémov.

Optimalizovaný výkon až pre 32 kamier s rozlíšením HD
Pevné disky WD Purple sú optimalizované pre podporu až 32 sledovacích kamier s vysokým rozlíšením, aby ste mohli svoj bezpečnostný systém do budúcna rozširovať.

Nižšia spotreba energie
Nízka spotreba energie je v prostredí nepretržitej prevádzky s vysokou teplotou kľúčová. Vďaka exkluzívnej technológie IntelliSeekTM vypočíta disk WD Purple optimálnu rýchlosť vyhľadávania, čo umožňuje obmedziť spotrebu energie, hlasitosť a vibrácie, ktoré by mohli spôsobiť rýchlejšie opotrebovanie disku. Ak investujete do prvotriedneho disku pre sledovanie, odpadnú vám starosti a môžete si užívať dlhodobé výhody.

3-ročná obmedzená záruka (celosvetovo)
Zverte sa do rúk spoločnosti, ktorá si stojí za svojimi produktmi úložísk pre sledovanie a poskytuje na ne celosvetovú 3-ročnú obmedzenú záruku.

1 milión hodín MTBF
Úložisko kamerových systémov s prvotriednou spoľahlivosťou v široko používanom 3,5palcovom prevedení.

UTP Audio/Video/DC Balun

Pasívny balun umožňujúci prenos video signálu, audio signálu a napájania po kábli UTP. Balené v páre.

Kábel

UTP kábel s konektormi RJ-45 s dĺžkou 20m na prepojenie kamery s rekordérom. Potrebný na prenos obrazu, prípadne zvuku a zabezpečenie napájania kamery.

Napájací zdroj

Výkonný 12V5A napájací zdroj určený pre napájanie kamier alebo iných 12V-ových zariadení.

Redukcia na napájací zdroj

Rozšírenie napájacieho zdroja o možnosť napájať viac kamier alebo iné zariadenia súčasne. Nakoľko kamery majú malý odber, 5A je dostačujúce pre napájanie 4 kamier. Dĺžka kábla 40cm.

Samolepka

Doplnok nutný pri prevádzke kamerového systému. Podľa zákona existuje povinnosť označiť monitorovaný priestor. Samolepka - Priestor sledovaný kamerovým systémom. Rozmer 8x8 cm.

FAQ Question


Product Tags

Použite medzerník pre oddelenie tagov. Frázu uzavrite do apostrofov (').


Write Your Own Review

Iba registrovaný zákazníci môžu pridávať recenzie. Prosím prihláste sa, alebo sa zaregistrujte

Best Sellers